Kullanım Koşulları

Param ve Ben internet sitesine hoş geldiniz. Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki tüm koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.

 

“Param ve Ben” internet sitesinde yayınlanan çalışmalar kaynak gösterilmek suretiyle izinsiz yayımlanabilir. Ancak bu bilgilerin izinsiz olarak ticari amaçlarla kullanımı mümkün değildir.

 

Site TSPB’ye ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı “Axiyon Takımı” tarafından, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak yayınlanmaktadır. İnternet sitesi kullanıcıları ve üyeleri, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi bulunduğu her türlü fikri eser, fotoğraf, resim vb. materyal ve ürünleri kullanamazlar. İnternet sitesi kullanıcı ve yazarlarının, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu yazı, resim vb. ürünleri kullanması durumunda, her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir. “Param ve Ben” internet sitesinde yayımlanan yazılar TSPB’nin resmi görüşlerini yansıtmaz, yazar ve görüş sahiplerini bağlar.

 

“Param ve Ben” internet sitesi kullanıcıları bu sitede öneri ve görüşlerini paylaşabilir. Ancak, gönderilen mesajların içeriğinden sorumludurlar. Bu sayfalarda hakaret içeren sözler, cevap hakkı doğurabilecek eleştiriler ve yazılar, diğer kullanıcıların rahatsızlığına yol açacak şiddet yanlısı, ırkçı, bağnaz yazılar kullanılamaz. “Param ve Ben” bu tür yaklaşımda bulunan kullanıcıları uyarma ve gerekirse sitedeki yazı, görüş ve önerilerini silme hakkına sahiptir.

 

“Param ve Ben”, internet sitesinde yer alan her türlü bilgiyi güvenilirliğine inanılır kaynaklardan elde etme ve sitede yer alan bilgilerin güncelliği ve doğruluğu konularında elinden gelen çabayı göstermektedir. Ancak, bu bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve tamlığı hususları garanti edilmemektedir.

 

Sitede yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yayınlanan bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğabilecek zarar ve/veya kayıplardan dolayı TSPB’ye sorumluluk atfedilemez.

 

“Param ve Ben” internet sitesi güncelleştirme, bakım, yedekleme gibi işlemler nedeniyle gerektiğinde geçici bir süre kapatabilir.

 

Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, TSPB’yi bağlamamaktadır.

 

TSPB, bu sitede yer alan tüm bilgileri ve tasarımı, önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.