Esprili Caps’ler Ödül Kazandırıyor!

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB), tasarruf ve yatırım bilincini geniş kitlelere aşılamak amacıyla 2012 yılından bu yana internet sayfaları ve sosyal medya kanalları üzerinden Param ve Ben projesini sürdürüyor. Projenin yeni ödüllü yarışması, 10 Ağustos 2015 tarihinde Param ve Ben Facebook sayfası üzerinde başladı. #paraylacapsim etiketi ile duyurulan yarışmada katılımcılardan parayla ilgili esprili görsellerden oluşan ve ruh hallerini anlatan fotoğrafları capslemeleri isteniyor.

 

Yarışmanın temel amacı, katılımcıların para, tasarruf ve yatırım konularındaki düşüncelerini eğlenceli bir şekilde paylaşmalarını sağlamak. Yaratıcılığın ön plana çıktığı “Caps’i Yap Ödülü Kap” Yarışması aynı zamanda halkın geniş kesiminde tasarruf, birikim ve yatırım bilincini geliştirerek bireylerin bu konularda düşünmesini sağlıyor.

 

İnteraktif bir yapıya sahip olan yarışmada en çok beğeni alan ilk 20 Caps sahibi arasından ilk 3 kişi jüri tarafından seçilecek. Yarışma sonunda jüri üyeleri tarafından seçilen en başarılı ilk 3 Caps sahipleri, para sayan kumbara ödülünün sahibi olacak. 

 

Yarışmaya katılmak isteyenler, 10 – 19 Ağustos 2015 tarihleri arasında www.facebook.com/paramveben adresini ziyaret ederek yarışmaya başvurabilecek.