En Güzel Bayram Mesajları Ödül Kazandırıyor!

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından tasarruf ve yatırım bilincini yaygınlaştırmak amacıyla kurulan Param ve Ben Facebook sayfasında ödüllü “Bayram Mesajım” Yarışması 2 Eylül’de başladı.

 

TSPB, tasarruf ve yatırım bilincini geniş kitlelere aşılamak amacıyla 2012 yılından bu yana internet sayfaları ve sosyal medya kanalları üzerinden Param ve Ben projesini sürdürüyor. Projenin yeni ödüllü yarışması, 2 Eylül 2015 tarihinde Param ve Ben Facebook sayfası üzerinde başladı. #bayramdamesajım etiketi ile duyurulan yarışmada katılımcılardan, barış, kardeşlik, birliktelik duygusu, sevgi ve dostlukla ilgili olarak bayram mesajları yazmaları isteniyor.

 

Yarışmanın temel amacı, katılımcıların Param ve Ben bayram kutlama mesajını eğlenceli ve yaratıcı şekilde oluşturmalarını sağlamak. Yaratıcılığın ön plana çıktığı “Bayram Mesajım” yarışması aynı zamanda, halkın geniş kesiminde bayram bilinci, sevgi, birlik ve beraberlik mesajı da veriyor.

 

İnteraktif bir yapıya sahip olan yarışmada en çok beğeni alan ilk 15 mesaj sahibi arasından ilk 4 kişi jüri tarafından seçilecek. Yarışma sonunda jüri üyeleri tarafından seçilen en başarılı ilk 4 mesaj yazarı,  para sayan kumbara ödülünün sahibi olacak. Yarışma kapsamında dereceye giren katılımcıların bayram mesajları, Kurban Bayramı süresince Param ve Ben’in Facebook sayfasında yayınlanacak.

 

Yarışmaya katılmak isteyenler, 2 – 11 Eylül 2015 tarihleri arasında www.facebook.com/paramveben adresini ziyaret ederek yarışmaya başvurabilecek.