Ailemiz Biriktiriyor Yarışması Ödül Kazandırıyor!

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından tasarruf ve yatırım bilincini yaygınlaştırmak amacıyla kurulan Param ve Ben Facebook sayfasında ödüllü “Ailemiz Biriktiriyor” Yarışması 30 Eylül’de başladı.

 

TSPB, tasarruf ve yatırım bilincini geniş kitlelere aşılamak amacıyla 2012 yılından bu yana internet sayfaları ve sosyal medya kanalları üzerinden Param ve Ben projesini sürdürüyor. Projenin yeni ödüllü yeni yarışması, 30 Eylül 2015 tarihinde Param ve Ben Facebook sayfası üzerinde başladı. #birikimkazandırır etiketi ile duyurulan yarışmada katılımcılara yaz tatilinde çocuklarına birikim adına neler öğrettikleri soruluyor.

 

Yarışmada, ebeveynlerin çocuklarını yaz tatilinde birikime nasıl teşvik ettiklerine dair deneyimlerini paylaşmaları isteniyor. “Ailemiz Biriktiriyor” yarışması aynı zamanda halkın geniş kesiminde tasarruf, birikim ve yatırım bilincini geliştirerek, ebeveynlerin çocukları ile birlikte bu konularda neler yapılabileceğini ortaya koymaktadır.

 

İnteraktif bir yapıya sahip olan yarışmada en çok beğeni alan ilk 30 birikim deneyimi sahibi arasından ilk 3 kişi jüri tarafından seçilecek. Yarışma sonunda jüri üyeleri tarafından seçilen en başarılı ilk 3 deneyim sahibi, kırtasiye seti ve hesap makinesi ödülleri kazanacak.

 

Yarışmaya katılmak isteyenler, 30 Eylül – 9 Ekim 2015 tarihleri arasında www.facebook.com/paramveben adresini ziyaret ederek yarışmaya başvurabilecek.