15 Bin TL’lik Ödül İçin Geri Sayım!

“Hayallerinizi gerçekleştirmek için 1 günde zengin olmayı beklemeyin!” sloganıyla düzenlenen yarışma, bu yıl da Türkiye’nin dört bir yanından başvuruları almaya devam ediyor. 30 Haziran’a kadar devam eden yarışmanın 15 bin TL’lik büyük ödülü, birikim yaparak geleceğini güvence altına almanın önemini üç dakikada en iyi anlatan filmin olacak. Başvurular ücretsiz ve tüm dünyadan 18 yaşını doldurmuş herkesin katılımına açık. 

Yarışma sonucunda jüri üyeleri tarafından birinci seçilen filmin sahibine 15 bin TL’lik ödül verilecek. İkinciye 10 bin TL, üçüncüye 7 bin 500 TL kazandıracak yarışma sonunda ilk 10’a giren yarışmacılar, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB)’nin düzenlediği bir günlük eğitimlerden de istediği birine ücretsiz katılma imkânı kazanacak. 

Filmler, Radikal Gazetesi Spor Servisi Şefi Uğur Vardan, Sinema Yazarı ve Haber Editörü Selin Gürel, BirGün Gazetesi Yazarı ve Sinema Eleştirmeni Cüneyt Cebenoyan, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Alp Birol ve TSPB Finansal Eğitim Çalışma Komitesi Başkanı Attila Köksal’dan oluşan jüri tarafından değerlendirilecek.

Yarışma hakkında ayrıntılı bilgi almak ve başvuru formunu doldurarak yarışmaya katılmak isteyen adaylar, www.kameraelindegelecegincebinde.com adresini ziyaret edebilirler.